پروژه ۱ – طراحی داخلی سنگ

پروژه ۱ – طراحی داخلی سنگ

نمای ساختمان سنگ با چند طراحی مدرن و کاربردی
نمای ساختمان جلوه ای زیبا و جذاب به ساختمان و سیمای شهر می بخشد و علاوه بر این نمای خارجی ساختمان می تواند در افزایش عمر ساختمان تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در انتخاب مصالح و رنگ و طرح نمای خارجی ساختمان های مسکونی و تجاری دقت لازم را داشته باشید. در ادامه تصاویری از انواع نمای ساختمان سنگ برای ساختمان های چند طبقه و ویلایی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این نماها مورد توجه تان قرار بگیرند.

نمای ساختمان می تواند با ایجاد کردن پوششی مناسب سایر مصالح و اجزای ساختمان را از آسیب های محیطی نظیر یخبندان و رطوبت و … حفظ کند. در طراحی نما ساختمان چند طبقه و ویلایی از مصالح مختلفی استفاده می شود که هر یک از این مصالح می توانند ظاهری متفاوت را به ساختمان های مسکونی و تجاری ببخشند.

نمای ساختمان سنگ با طراحی شیک و کاربردی
نمای سنگی ساختمان و نمای آجری ساختمان از انواع نماهای بیرونی پرطرفدار و محبوب هستند که از این نماها اغلب برای نمای ساختمان های دوبلکس و چند طبقه و ویلایی استفاده می شود. نمای آجری و سنگی زیبایی و جذابیت خاصی را به نمای خارجی ساختمان ها می بخشند همچنین این نماها از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه اغلب افراد و معماران ساختمان قرار گرفته اند و امروزه در اغلب ساختمان ها با کمک این مصالح نمای مدرنی برای ساختمان های مسکونی و تجاری طراحی می شود.

نمای ساختمان سنگ نمای ساختمان مدرن

نمای کرم و قهوه ای سنگ ساختمان نمای زیبا و جدید ساختمان نمای خانه دوبلکس نمای زیبا و شیک ساختمان نمای سنگ کرم و قهوه ای
توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید از نمای سنگی برای ساختمان استفاده کنید بهتر است سنگ هایی را در طراحی نما به کار ببرید که در برابر گرما و سرما و رطوبت و اشعه های نور خورشید مقاوم تر هستند. اغلب در طراحی نمای خارجی ساختمان از سنگ های گرانیت و تراورتن و سنداستون استفاده می شود که در میان این سنگ ها تراورتن به دلیل مقاومت بالا و قیمت ارزان تر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
در نمای ساختمان سنگ می توان از یک نوع سنگ و یا چند نوع سنگ استفاده کرد که در صورت استفاده از چند نوع سنگ باید به هماهنگی بین سنگ ها توجه داشته باشید تا بتوانید نمایی شیک و زیبا را برای ساختمان خود خلق کنید.

نمای سنگ ساختمان چند طبقه نمای رومی و کلاسیک ساختمان نمای شیک و ساده ساختمان مدرن طراحی زیبا و شیک ساختمان نمای رومی و سنگی ساختمان نمای شیک ساختمان نمای ساختمان دو طبقه سنگی طراحی نمای خارجی ساختمان نمای سنگی و مدرن ساختمان چند طبقه نمای شیک ساختمان نما ساختمان دو طبقه نمای ساختمان سنگ با طراحی جدید نمای ساختمان دو طبقه

دکوراسیون ، طراحی و معماری داخلی

دکوراسیون ، طراحی و معماری داخلی

دکوراسیون کلمه ای فرانسوی است با معادل فارسی فن و تخصص در رشته آموزشی آذین ، آذین بندی ، آراستن در لغت نامه دهخدا . اما در لغت نامه آکسفورد ، دکوراسیون داخلی “هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه ” معرفی شده است.

معماری داخلی
معماری داخلی خلق فضایی است در عین زیبایی ، کارآمد و ایمن . در واقع معماری داخلی اصول فنی و تخصصی با حس زیبایی شناسی ، و با توجه به هویت ، نیاز ، درک و خواسته های مخاطبش انجام میشود . دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است .

نمای داخلی با مرمریت طرح چوب (میکا)

نمای داخلی ساختمان با سنگ مرمریت طرح چوب برند میکا

این نمای سنگی ، جلوه بسیاری به نمای داخلی ساختمان شما می دهد. سنگ مرمریت طرح چوب برند میکا از معادن ایران استخراج و با پیشرفته ترین فن آوری در سنگبری های شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان تولید و عرضه میگردد.

نمای سنگ استخر و نمای سنگ سونا

از سنگهای مختلف در نمای سنگی استخر و نمای سنگ سونا استفاده میشود که به رغم زیبایی و جلوه شگفت انگیزی که دارد ، از استحکام بی نظیری برخوردار خواهد بود.

سنگهای مرمریت ، گرانیت و گاه تراورتن تولید سنگبری های ایران که در نمای استخر و سونا بکار می روند با قیمت پایین سنگ ایران بسیار با صرفه بوده و در مقابل سنگهای وارداتی از ایتالیا ، ترکیه ، هند ، برزیل و … با قیمت بالا میتواند تا متری چند میلیون تومان زینت بخش استخر و سونا خصوصی یا تجاری باشد.

© تمام حقوق محفوظ برای اهواز سنگ محفوظ است. طراحی سایت در خوزستان سایت